Kurumsal

ADK Avize Senelerin verdiği deneyim ve bilgiyi, kalite ve estetiğe çevirmek için her türlü çabayı sarf eden tecrübeli kadrosuyla siz değerli müşterilerimize en yüksek kalitede hizmet vermeyi kendine ilke edinmiştir.

Amaç; En iyi arama hedefinde en büyük destek ve motivasyonu var olma sebebi olan müşterilerinden alan stratejik yönetim, toplam kalite müşteri ilişkileri yönetimi gibi modern yönetim süreçlerini müşterilerine sunduğu ürün ve hizmet kalitesini yükseltmek için bir araç olarak kullanan, yeniliklere ve değişim trendlerine açık uyumlu olma özelliğini heryıl artırarak bir üst noktaya taşımak. Beğeninize kaliteli, dekoratif, modern, klasik, olmak üzere geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Kalite Politikamız; Üretimde daima paylaşmak tüketimde ise kalite, estetik ve isteklerine en uygun çözümleri geliştirmek her aşamada memnuniyet sağlayarak, üretim süresinde profesyonel, titiz, düzenli çalışma ve ürünler deki kalite ile sürekli gelişmeyi bugün ve gelecekte müşterilerimize en iyi hizmet sunmayı hedeflemekteyiz.